TO ZLECENIODAWCA DECYDUJE O NASTĘPUJĄCYCH SPRAWACH:

sposób powitania gości
sposób prowadzenia imprezy
doboru  zabaw  i  konkursów
długości przerw
częstotliwości przerw
repertuarze
Na spotkaniu oferuję pomoc w:
wyborze sposobu powitania gości
wyborze utwory na rozpoczęcie
wyborze utworów dla solenizantów, czy w przypadku wesela utworu dla rodziców
wyborze zabaw, konkursów, toastów, podziękowań
sposobie przeprowadzenia oczepin w przypadku wesela

Na pytania odpowiem pod numerem telefonu:

+48 501 133 827

Planowanie

 

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zawsze dokładam wszelkich starań, ażeby zabawa pozostała w pamięci gości jako SZAMPAŃSKA od samego wejścia na salę aż do "ostatniego gościa"!

Przed każdym zleceniem spotykam się ze zleceniodawcą celem omówienia wszystkich szczegółów związanych z imprezom, jaką mam poprowadzić. Sukcesem udanego wesela czy innej zabawy jest nie tylko dobra muzyka, rozbawieni goście ale i konieczność szczegółowego zaplanowania jej przebiegu, co zapobiega uniknięciu niepotrzebnego stresu czy wypadku. Na takim spotkaniu poznaje preferencje muzyczne zleceniodawcy, dzięki czemu mogę się dokładnie przygotować i wybrać taki repertuar, który będzie się podobał organizatorom. Oczywiście w trakcie uroczystości zawsze jest możliwość dokonywania zmian w repertuarze tak by dostosować się do upodobań bawiących się gości. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i bardzo poważnie. Każde zlecenie rozpoczyna się podpisaniem umowy cywilno-prawnej.

 
Dlaczego Dj-prezenter a nie zespół muzyczny?
 

Jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co gwarantuje, że uczestnicy usłyszą to co lubią i tylko w oryginalnym wykonaniu!

Jestem w stanie zaprezentować prawie każdy utwór w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru.

 

Przebieg imprezy zaplanowany na pierwszym spotkaniu może się zmieniać w dowolnym momencie trwania zabawy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów od lat 5 do 105!

 

     

(c) 1999 Michał Starzecki All Rights Reserved
Design by novaplanet.pl